Social Icons

.

Hurda Araç Fiyatları

Hurda Araç Fiyatları; Araçlarınız yerinizden alındıktan sonra sökülüp ayrı ayrı fiyatlandırılacaktır. Bu doğrultuda; Metal aksamlar için kilogram cinsinden fiyat teklifimiz: 0,75 TL Plastik aksamlar için kilogram cinsinden fiyat teklifimiz: 0,25 TL Sert Plastik aksamlar için kilogram cinsinden fiyat teklifimiz: 0,45 TL Yukarıda verilmiş olan fiyatlara nakliye dahil değildir, nakliye için ücret talep edileektir.

1 yorum :

  1. ELİMİZDE 3 ADET FORD MARKA HURDA ARAÇ VAR BUNLARI HURDAYA VERMEK İSTİYORUZ SİZİNLE NASIL İRTİBATA GEÇEBİLİRİZ, AYRICA HURDA ARAÇ FİYATLARI KAÇ PARA, HURDA ARAÇ FİYATLARI NE MKADAR

    YanıtlaSil

Eğlence e ticaret | e ticaret paketleri | kurumsal web tasarım | web tasarım

HURDA Kullanım dışında olan malzelerin posasına hurda adı verilir. Hurda türevleri olarak en yüksek değerli olanlar metal türevleridir. Hurda birçok materyali içinde barındırabilir. Geri dönüşümü olan mamul yada gayrimamül değerler hurda demir fiyatları olarak adlandırılabilir. Zaman geçtikçe geri dönüşümü sağlanıp yeniden ekonomik değere kazandırılabilir ve bu sayede ülkemize ekonomik alanda çok büyük katkılar sağlamaktadır. Gelişmiş ülkelerden çoğu hurdaya büyük önem vererek bu alanda büyük bir çalışma alanı içerisindelerdir. Hurdaya verdikleri önem sayesinde gelişmiş ülke konumundalardır. Üretim çok fazla olduğu gibi bunların geri dönüşümünü sağlamakta çok önemlidir. Hurdanın önemini böylede anlayabiliriz. Hurdanın birçok çeşidi vardır. Kâğıt hurda Alüminyum hurda Bakır hurda Metal hurda Plastik hurda hurda demir Elektronik eşya hurdaları, Gibi bir çok hurda çeşidi bulunmaktadır. Geri dönüşüm için ayrıştırılarak bunların üzerinde çalışmalar yapılır ve yeniden dizayn edilir. Evlerimizde veya iş yerlerimizde kullanılmayan artıkları, eşyaları ayrıştırıp belediyelerin ayrı ayrı koydukları konteynırlara koymaları gerekmektedir. Böylelikle sizlerin de geri dönüşüme katkınız bulunabilir. hurda hakkında vatandaşlarımızın bilinçli davranmaları evlerinde veya iş yerlerinde kullanılmayan veya kullanılmış artıkları, diğer bir değişle çöp olarak gördükleri eşyaları ayrıştırıp belediyelerin ayrı ayrı koydukları konteynırlarına koymaları gerekmektedir. Örneğin kâğıt ise kâğıt kutusuna lastik ise lastik cam ise cam çöp kutularına atmaları gerekmektedir. Günlük hayatımızda kullandığımız her şey ileride hurda olacaktır. Hurda hakkında daha bilinçli davranarak daha gelişmiş bir ülke olabiliriz.